Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Mennesker på svaberg, friluftsliv

Olje på lerret
88x80
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 130 000