Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fra Lysakerfjorden 1915

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: EW 1915

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 75 000