Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Fra Lysakerfjorden 1915

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: EW 1915

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000