Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sjøfugler på svaberg

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000