Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Mannshode

Olje på lerret
61x46
Signert nede t.h.: RK

Signert på baksiden av lerretet: RK.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000