Berger, Einar(1890-1961)
Fiskevær i Lofoten 1941
Olje på lerret
105x111
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 41
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
105x111
Vurdering