Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskevær i Lofoten 1941

Olje på lerret
105x111
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 41

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000