Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Krohg, Per (1889-1965)
Klutesamleren 1951

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg. 1951.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1957, kat.nr. 38 med tittel: Klutesamleren.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000