Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Hanno, Carl von (1901-1953)
Murere 1936

Olje på plate
46x37
Signert og datert nede t. h.: Carl v H 36

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000