Nørregaard, Asta(1853-1933)
Barneportrett
Olje på lerret
52x41
Signert oppe t.v.: A N.
Signert og datert på baksiden, på blindrammen: A Nørregaard 1907. Skisse til maleriet med samme motiv medfølger: Blandingsteknikk, lysmål, 48x38. Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Skizze AN. 1907.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000