Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Haalke, Hjalmar (1894-1964)
Junidag

Olje på lerret
86x85
Signert nede t. v.: Hjalmar Haalke

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 12 000