Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinne i interiør 1927

Olje på lerret
50x59
Signert og datert nede t. h.: A E 27

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000