Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne i interiør 1927

Olje på lerret
50x59
Signert og datert nede t. h.: A E 27

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 32 000