Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Ulving, Even (1863-1952)
Ved lampelys

Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000