Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Ulving, Even (1863-1952)
Gårdstun med jente og hest

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000