Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fra Romsdalen

Olje på lerret
23x17
Signert nede t.v.: JE

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen og på rammen: Gallane (?) i Romsdalen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000