Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fra Romsdalen

Olje på lerret
23x17
Signert nede t.v.: JE

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen og på rammen: Gallane (?) i Romsdalen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000