Rian, Johs.(1891-1981)
Gamle hus
Olje på lerret
50x60
Signert nede t. h.: J Rian
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
50x60
Signert nede t. h.: J Rian
Vurdering
NOK 15 000