Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Gleditsch, Rolf Juell (1892-1984)
Strandefjord Valdres 1924

Olje på lerret
55x61
Signert og datert nede t. h.: R. Juell Gleditsch 1924

Påtegnet med tittel, datert 1924 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000