Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Misjonæren 1982

Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 82

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000