Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Gateparti med sneslaps 1916

Olje på plate
60x55
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger 1916

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000