Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Gateparti med sneslaps 1916

Olje på plate
60x55
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger 1916

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000