Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Sinding, Otto (1842-1909)
Vinterdag 1907

Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding. München 1907

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Trübertag Wintertag

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 39 000