de Maria, Nicola(1954-)
Testa Orfica Sublime
Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria
Nummerert nede t.v.: 10/19.
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 2 200
Litografi
48x70
Nummerert nede t.v.: 10/19.
Vurdering
NOK 5 000–6 000