Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

de Maria, Nicola (1954-)
Testa Orfica Sublime

Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria

Nummerert nede t.v.: 10/19.

Vurdering
NOK 5 000–6 000