Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Dahl, Hans Normann(1937-2019)
Mann i hage

Litografi, lysmål
44x36
Signert nede t.h.: Hans N Dahl

Nummerert nede t.v.: 111/250.

Vurdering
NOK 1 000