Dahl, Hans Normann(1937-2019)
Mann i hage
Litografi, lysmål
44x36
Signert nede t.h.: Hans N Dahl
Nummerert nede t.v.: 111/250.
Vurdering
NOK 1 000
Litografi, lysmål
44x36
Nummerert nede t.v.: 111/250.
Vurdering
NOK 1 000