Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon med figurer 1975

Serigrafi, lysmål
75x54
Signert og datert nede t.h.: Appel 75

Nummerert nede t.v.: 6/99.

Vurdering
NOK 3 000–4 000