Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Bjørlo, Per Inge (1952-)
Behind 1996

Serigrafi, lysmål
100x69
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -96

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 9/14 Artist proof.

Vurdering
NOK 1 500–2 000