Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Moore, Henry(1898-1986)
Liggende figur

Litografi, lysmål
46x52
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 49/50.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 600