Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Prosesjon i kirkeinteriør 1872

Blyant og akvarell på papir, lysmål
41x56
Signert og datert nede t.v.: Vinc St - Lerche 1872

Vurdering