Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Hoff, Tor (1925-1976)
To kvinner i landskap 1957

Olje på papir
46x62
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 1957

Vurdering
NOK 3 000–4 000