Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Strandparti, Fredriksvern 1919

Olje på lerret
58x88
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 16/6 -1919

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Strandparti Fr værn.

Vurdering

Tilslag NOK 15 000