Danifer, Sigurd(1894-1958)
Tømmerkjøring i vinterlandskap
Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer
Vurdering
NOK 3 000–4 000