Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Danifer, Sigurd(1894-1958)
Tømmerkjøring i vinterlandskap

Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 7 000