Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Danifer, Sigurd (1894-1958)
Tømmerkjøring i vinterlandskap

Olje på lerret
62x80
Signert nede t.h.: Danifer

Vurdering
NOK 3 000–4 000