Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Fjordlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
19x46
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Vurdering
NOK 5 000–6 000