Dahl, Hans(1849-1937)
Fjordlandskap
Olje på lerret, oppklebet på plate
19x46
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 5 500
19x46
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 5 000–6 000