Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Eriksen, Bjarne (1882-1970)
Skogslandskap med sti 1947

Olje på lerret
85x68
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1947

Vurdering
NOK 5 000–6 000