Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Enger, Erling (1899-1990)
Bokfinker på gren utenfor vindu, vinter

Olje på lerret
29x23
Signert nede t.h.: EE

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Erling Enger.

Vurdering