Enger, Erling(1899-1990)
Bokfinker på gren utenfor vindu, vinter
Olje på lerret
29x23
Signert nede t.h.: EE
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Erling Enger.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000