Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Grønvold, Marcus(1845-1929)
Kvinne i hage, Inhofen 1916

Olje på lerret
78x57
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: M Grønvold Inhofen 9/8 1916

Påtegnet med noe utydelig tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: Der Harrgarten (?)

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000