Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Havneparti 1902

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Grimelund 1902

Båt i forgrunnen med navn Concarneau. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Concarneau".

Vurdering