Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Hauge, Marie(1864-1931)
Fra Esefjorden ved Balestrand 1928

Olje på lerret
60x75
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Marie Hauge Balestrand -28

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Esefjord - Balestrand - malt 1928.

Vurdering