Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Portrett av Per Deberitz
Olje på lerret
53x46
Usignert
Angivelig.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 1 200
Olje på lerret
53x46
Usignert
Angivelig.
Vurdering
NOK 3 000–4 000