Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Portrett av Per Deberitz

Olje på lerret
53x46
Usignert

Angivelig.

Vurdering
NOK 3 000–4 000