Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Dampskip, sommerkveld 1894

Avarell på papir, lysmål
32x45
Signert og datert nede t.h.: Th. Holmboe 1894

Vurdering