Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Forrige
228
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Rom, Per
(1903-1985)
Kystlandskap
Olje på lerret
61x74
Signert nede t.h.: Per Rom
Vurdering
NOK 10 000–12 000