Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Rusdal, Torstein (1887-1971)
Ung pike 1919

Olje på lerret
51x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Torstein Rusdal - Paris - 1919

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.

Vurdering