Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Busker og trær
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 2 500
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering
NOK 5 000–6 000