Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Rognebærbusk ved vei

Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 17 000