Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Fjellgård med kvinne og beitende kyr

Olje på lerret
82x67
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000 med forbehold