Kavli, Arne(1878-1970)
Huser i Flatdal
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v.: A. Kavli
Motivet er hentet fra Flatdal, Telemark.
Bildet ble malt i 1927.
Kunstnernes Hus Oslo 1948, kat.nr. 94.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000 med forbehold