Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
På altanen

Olje på lerret
60x48
Signert og utydelig datert nede t.h.: 190.. Rudolf Thygesen.

Vurdering