Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Blomstrende busker 1934

Olje på lerret
65x81
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R Th 34

Vurdering
NOK 8 000–12 000