Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Blomstrende busker 1934
Olje på lerret
65x81
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R Th 34
Vurdering
NOK 8 000–12 000
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering
NOK 8 000–12 000