Urdal, Atle(1913-1988)
Utsikt fra et vindu 1936
Olje på lerret
50x47
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -36
Vurdering
NOK 8 000–12 000
Olje på lerret
50x47
Vurdering
NOK 8 000–12 000