Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Utsikt fra et vindu 1936

Olje på lerret
50x47
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -36

Vurdering
NOK 8 000–12 000