Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Vatneødegård, Magne (1950-)
Mannsportrett I

Blandingsteknikk og collage
55x55
Signert nede t.h.: MV

Signert og datert 1985-88 på baksiden av platen.

Vurdering