Vatneødegård, Magne(1950-)
Mannsportrett I
Blandingsteknikk og collage
55x55
Signert nede t.h.: MV
Signert og datert 1985-88 på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 2 500
Blandingsteknikk og collage
55x55
Signert nede t.h.: MV
Vurdering