Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Jørgensen, Sven(1861-1940)
Skogsparti med sti

Olje på lerret
77x86
Signert nede t.h.: S Jørgensen

Vurdering

Tilslag NOK 3 800