Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Hus i vinterlandskap 1891

Olje på lerret
41x35
Signert og datert nede t.v.: Fredrik Kolstö. 91.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000