Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Skog i sommerlys 1958

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1958

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering