Heiberg, Jean(1884-1976)
Fjordlandskap 1950
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1950
Påtegnet med tittel på messingplakett på rammen.
Vurdering
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
46x55
Vurdering