Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Bjørlo, Per Inge(1952-)
Drift 1996

Serigrafi, lysmål
74x105
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -96

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 11/14 Artist proof.

Vurdering

Tilslag NOK 1 600